Hakkımızda

 Biz BİR'iz. Tasarımlarımız, Projelerimiz, Saha Ekibi ve Mühendis Kadromuz, Tedarikçi ve Müşterilerimiz ile ortak BİR hedef için çalışıyoruz.  

Özellikle Endüstriyel ve Yüksek Tehlikeli Binaların Yangın Söndürme Sistemleri; Tasarım ve Uygulaması Konularında, NFPA, FM gibi Standartların Gereklerini Sağlayarak, Sistemlerin Hayata Geçirilmesi için Maksimum Emniyet, Minimum İşletme ve Yatırım Maliyeti Hedeflemekteyiz. 

Güvenli çalışma alanlarının herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun şekilde kaliteli hizmet sunmak, işimizi ahlaki değerlere uygun olarak yürütmek, topluma ve ­çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, Risk analizleri sonucu en uygun sistem seçimi ile emniyet standartlarını yükseltmek, en güncel standart, yönetmelikler ve teknolojileri takip ederek yeni fikirler ve çözümler sunmak için varız

Bu nedenle, bir çok sektörde Ulusal ve Uluslarası firmalardan edinmiş olduğumuz endüstriyel tecrübemiz ve inovasyon konusunda süregelen mükemmeliyetçi arayışlarımız, bizlere en özel ihtiyaçlar için bile mümkün olduğunca net çözümler üretebilmemize olanak sağlamaktadır.

'Tüm sistemler için "Söz verdiğimiz gibi, Söz verdiğimiz zamanda'' sloganı ile yola çıkan BİR Mekanik, Hizmet kalitesini sürekli artırarak memnuniyeti en üst düzeyde tutmak ve rekabetimizi etik kurallar çerçevesinde yapmayı temel prensip belirlemiştir.

 

Markalarımız

 

Bir Grup

 

Bir Mekanik

 

Bir Yangın 

 

Bir Watt