Proje Danışmanlık Hizmetleri

Ulusal ve Uluslararası standartların gereklerini karşılayacak tasarımlar ve proje hizmetleri tesislerin ihtiyaçları doğrultusunda, işletme kolaylığı, efektiflik ve maksimum fayda maliyet gözetilerek uzman mühendisler ve teknik ekiple sağlanmaktadır.

Özellikle NFPA ve FM Global dokümanları olmak üzere pek çok uluslarası standart gerekleri konusunda uzman teknik kadromuz, en güncel hidrolik hesaplama programları aracılığı ile tasarladıkları sistemleri simüle etmekte ve sistemin risk anındaki davranışı henüz tasarım aşamasında belirlenmektedir.

Sektöründe öncü bir çok markanın spesifik ürünleri konusunda bilgi ve tecrübemiz sayesinde tasarlanacak sistemlerin ihtiyacına göre ürün seçimi, sistemin sadece yatırım değil işletme maliyetlerini de minimize etmektedir.

Günümüzde mimari tasarımlarda yangın söndürme sistemleri tasarımı dikkate alınmadan yapılan projelerin uygulama esnasında pek çok probleme neden olarak yatırım maliyetlerini artırdığı gözlenmektedir. Mimari tasarım esnasında müşterilerimize yaptığımız söndürme sistemi tasarımları mimari projelere de etki ederek uygulamaya yönelik maliyet, kalite ve operasyon kolaylığını mümkün kılmaktadır.